Portfolyo

ÖZSÜT

ÖZSÜT

Özsüt markamız bizlerle iş birliğine geldiğinde o dönem yeni çıkan ürünü olan filtre kahveyi tanıtmamız gerekiyordu. Bu konuda entegre kampanya yapmaya karar verdik. Kampanya kapsamında ilk olarak akılda kalıcı olacak ve kitlelerin duygusal bağ kurabileceği bir slogan bulmamız gerekiyordu. Çalışmalarımız sonucunda “Tatlı Bir Mola” sloganını seçerek entegre kampanyamızın bir sonraki adımına geçtik.

Etkinlik için hedefimiz beyaz yaka çalışan sayısı 100’ün üzerinde olan şirketlerden randevu almaktı. Firmalarla iletişime geçtik ve çalışanlarının yoğun tempolarından 1 saatlik “Tatlı Bir Mola” vermelerini rica ederek etkinliğimizi gerçekleştirdik. Etkinlikteki amacımız; çalışanların gitaristimiz eşliğinde keyifle müziklerini dinlerken bir yandan da şirketlerinde taze çekilmiş olan filtre kahvemizi tadarak yanında ikram ettiğimiz taze pastalarımızla zaman geçirmeleriydi. Aynı zaman diliminde hatıra panoları da olan alanımızda çalışanların fotoğraflarını çekerek kendilerine aktardık.

Çalışanlar kendi telefonlarından da çekimler yaparak #tatlibirmola hashtagleri ile paylaşımlar gerçekleştirdiler. Kampanya kapsamında; 3 sene boyunca, birçok il ve şirkette, onlarca firma, binlerce çalışana “Tatlı Bir Mola” verdirerek gelenekselden dijitale entegre bir kampanya dönemi gerçekleştirmiş olduk.

Marka:
Özsüt
Tarih:
Kategori: