Anfora Creative

İzmirarena.com SEO İle Trafiğini %350 arttırdı

Search Engine Optimization, yani Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu, internet sitelerinin arama motorlarında performansının artması için yapılan çalışmalardır. Kısaca, biz SEO ile internet sitelerinin trafiğini, belirli teknik ve stratejiler ile arttırıyoruz. İzmirarena.com üzerinde yapmış olduğumuz çalışmalı bu yazımızda bulabileceksiniz.

Bir kullanıcının arama motoruna yazdığı kelimeler sonucunda kişiye en uygun, kişiselleştirilmiş ve ilgi seviyesine göre sonuçlar karşımıza çıkar. Yüzlerce internet sitesinin arasından en üst sayfalara çıkmak ve kullanıcıyla buluşmak her geçen gün daha da güçleşiyor. Ancak SEO ile bunu yapmak çok daha kolay bir hale geliyor. Bu şekilde hizmetin, bilginin veya satışların verimliliği ve web sitesi ziyaretçi sayısı organik olarak arttırılıyor.

Yalnız SEO uygulanırken bazı şeylere çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Stratejik bir plan ve bu konudaki uzmanlık derecesi olması bu sürecin en önemli parçasıdır. Buna ek olarak hedef kitleyi bilerek, arka planda bu hedef kitleye yönelik yapılan araştırmalarla desteklemeler yapılmalıdır.

Günümüzde tüketici ve alışkanlıkları sürekli değişmektedir. Bunları sürekli takip ederek uygulamak, internet sitesini ve markayı desteklemek uzun süreli ve emek isteyen bir süreçtir.

Arama Motoru Optimizasyonu’nun bütünleşik bir dijital pazarlama bilgisi ve deneyimi olan ajanslar tarafından yürütülmesi çok önemlidir. Anfora Creative, dijital sektörde ve SEO konusunda uzun yılların deneyimi ile müşterilerine en efektif biçimde destek veren bir ajanstır. Konu hakkında daha detaylı bilgi, soru veya destek için bize ulaşmaktan çekinmeyin.